Paris Hilton’la karşılaşma!

Dersten sonra arkadaşlarınızla tam okuldan ayrılmak üzereyken, tanıdık bir yüzle karşılaştığınızı hayal edin!
‘Excuse me!’ diye sesleniyorsunuz.
‘Are you Paris Hilton?’
‘For you, yes baby.’
Hayal etmek ne kadar zor olsa da, Los Angeles öğrencilerimizin tam okul çıkışı başlarına bu geldi desek!

Paris Hilton'u görebiliyor musun?

Brazilyalı öğrencimiz Luiz Schiphorst, onu görenlerin arasında ilk sıradaydı: ‘Annemle telefonda konuşuyordum ve o sırada kaykayın üzerindeydim. Paris Hilton’u bana doğru yürürken gördüm ve ‘Allahım! Bu Paris Hilton mu?’ diye düşündüm.
Yine Brazilya’dan başka bir öğrencimiz Victoria, ‘Paris Hilton!’ diye seslenmiş.
Suudi Arabistan’dan Mazen, ‘Onun çok güzel ve harika olduğunu söyledim ve onunla bir fotoğraf çektirebilir miyim diye sordum’ şeklinde anlatıyor bize.
Luiz’in de Paris Hilton’la bir fotoğrafı var. ‘Onun daha önce hiç Brazilya’ya gidip gitmediğini sordum ve World Cup için gideceği yanıtını aldım. Snapchat için beraber bir video çekebilir miyiz diye sordum ve bir video çektik.’

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=i2dQ60ifau4
Mazen, LA’de kaldığı sürece başka ünlü kişilerle karşılaştığını da söylüyor. Bunlar arasında Flo Rida ve Rihanna da var. ‘Ona onu sevdiğimi söyledim ve o da ‘ben de’ dedi’ diye devam ediyor Mazen.

Mazen, Mohammad ve Victoria, Paris'le beraber

Mazen ve Luiz aynı zamanda Kaplan Westwood ile ilgili düşüncelerini de bir cümlede paylaştılar. ‘Kaplan’la İngilizce öğrenmenin harika tarafları; farklı milletlerden birçok öğrenci olması, Jon (okul müdürü), Scott (sosyal aktivite organizatörü), Lena ve Maggie (öğretmenler) ve tabii ki Brazilya’dan Claudia Leitte (Dünya Kupası şarkıcısı) ile İngilizce öğrenmek.

شارك المقال
فيسبوك تويتر جوجل+ بينتريست إيميل