5 powodów, dla których warto uczyć się angielskiego z Kaplan

Chcesz wyjechać za granicę i szlifować swój angielski?

Oto 5 ważnych powodów, dla których warto wybrać Kaplan International:

Solidna edukacja

Standard nauczania, jaki oferujemy, jest na poziomie światowym. Nasi lektorzy są doskonale przeszkoleni i zależy im na tym, by uczniowie robili postępy. W rezultacie tego, 99% naszych uczniów podnosi swój poziom znajomości języka angielskiego w czasie trwania kursu. Aż 95% uczniów kończy kursy angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym, zaawansowanym lub biegłym.

Bogata oferta kursów

Naszym celem jest jak najlepsze dostosowanie się do potrzeb uczniów, dlatego w ofercie posiadamy szeroki wybór programów, m.in. standardowe i intensywne kursy językowe, przygotowanie do studiów uniwersyteckich, programy 'Work and Study' i kursy dające uprawnienia do nauczania. Aż 91% naszych uczniów poleca kursy językowe, a 92% uczniów kursy przygotowujące do studiów.

Fantastyczne lokalizacje

Nasze college'e rozsiane są po całym świecie, w najbardziej fascynujących jego zakątkach. Posiadamy 44 szkoły języka angielskiego w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii i Irlandii. Uczyć możesz się więc zarówno w angielskiej stolicy, Londynie,  w nowojorskim 'Big Apple' czy na antypodach, w Sydney. Wybór jest Twój!

Dobra zabawa

Nasi uczniowie mają zawsze do dyspozycji wiele ciekawych zajęć pozalekcyjnych, w których mogą i powinni brać czynny udział. Dobrze wiemy, że połączenie nauki ze świetną zabawą zaowocuje najciekawszym doświadczeniem. Zwiedzanie słynnych zabytków, kibicowanie rozgrywkom sportowym, czy uczęszczanie na zorganizowane spotkania towarzyskie, pomaga uczniom z ponad stu krajów świata dobrze się bawić.

Świetlana przyszłość

Dobry poziom znajomości języka angielskiego, doświadczenie mieszkania za granicą i obcowania z innymi kulturami sprawia, że perspektywy na przyszłość naszych uczniów rysują się obiecująco. Aż 91% z tych, którzy już pną się po szczeblach kariery, poleciłoby Kaplan International swoim znajomym.

Na co zatem czekać? By skorzystać z tych fantastycznych możliwości skontaktuj się z jednym z naszych doradców już dziś!

シェアする