Genç Öğrenciler için Kaplan Deneyimi

Yaz dönüşü, genç öğrencilerimizden bizimle olan deneyimleri hakkında yazmalarını istedik. En beğendiğimiz yazı Salisbury Kaplan okulunda eğitim gören Polonyalı öğrencimiz Karolina'dan geldi.

Onun arkadaşları, sınıfı ve Salisbury şehri ile ilgili söylediklerini ve Kaplan Deneyiminin ona ne kattığını okuyalım.

"Evde valizimi hazırladığımda, kendi kendime şöyle düşündüm: "Vay be, 2 gün içinde İngiltere'de olacağım!" Bunun yaşamımın en güzel zamanlarından olacağını bilmiyordum.

Salisbury'deki Kaplan okuluna ulaştığımda, tüm dünyadan çok sayıda yeni arkadaşla tanıştım. Heyecan verici bir atmosfer vardı.

Kaplan Salisbury okulunda farklı ülkelerden birçok öğrenci vardı

Çalışanlar bana gerçekten çok yardımcı oldu ve Polonya'da kendi evime dönmek istemezcesine kendimi evde gibi hissettim! Kaplan'daki herkesi hayatım boyunca tanıyor gibi hissediyordum. Bu muhteşem bir duyguydu.

Grubumdaki öğrenciler İtalya, Azerbaycan, Ekvador, Polonya ve Brezilya'dandı. Şehirde çok zaman geçirdik. Bütün dersler ilgi çekiciydi ve farklı konular hakkında konuşuyorduk. Diğer ülke ve kültürlerden birçok şey öğrendim.

Karolina ve sınıf arkadaşları...

Birçok ülke bulunmasına rağmen, yeni İngilizce kelimeler öğrendim. Öğretmenim Lisa mükemmel biriydi. Yeni kavramları daima net bir şekilde anlatıyordu ve gerçekten istekli ve cesaretlendiriciydi. Salisbury'deki herkes benim için oldukça arkadaş canlısıydı ve benim İngilizcem için oldukça teşvik ediciydiler.

Bu iki hafta hayatımı değiştirdi. Birçok şey öğrendim:

1 ) Kendim hakkında bir kişi olarak bir şeyler öğrendim ve olgunlaştım.

2 ) İngilizce'nin güzel bir dil olduğunu öğrendim.

3 ) Büyüdüğüm zaman İngiltere'de çalışmak istiyorum!

4 ) Salisbury'ye yeniden gelmek istiyorum!

Kaplan'la İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilere şunu söylemek isterim: Buraya gelmelisiniz! Geçirdiğim en güzel tatildi!

Karolina'nın instagramda paylaştığı fotoğraflardan biri

BANA EN GÜZEL HATIRALARIMI SUNDUĞU İÇİN KAPLAN'A TEŞEKKÜR EDİYORUM!

Sizi özleyeceğim arkadaşlar!"

2014 yazı için Junior kurslarımız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz, lütfen bizimle buradan iletişim kurun.

Aynı zamanda Instagram'da #KaplanJuniors hashtag'ını takip edebilirsiniz.

Поделиться