fbpx

Rezerwuj bez obaw

Zmieniaj swoje plany wyjazdowe bez ponoszenia opłat

Przedstawiamy naszą gwarancję
„Rezerwuj bez obaw”

Doskonale rozumiemy, że w tej chwili możesz poważnie zastanawiać się nad wyjazdem za granicę. Dlatego w Kaplan chcemy zapewnić Ci możliwie największą elastyczność! Planuj śmiało i pamiętaj, że z nami możesz bez problemu zmienić swoją rezerwację w razie potrzeby. Przedstawiamy naszą nową gwarancję „Rezerwuj bez obaw”.

Wszystkie kursy językowe w szkołach Kaplan i Alpadia zarezerwowane między dziś a 31 grudzień 2020 mogą zostać przerezerwowane bez dodatkowych opłat – w tym dopłat za naukę w sezonie letnim lub jakichkolwiek innych różnic w cenie wynikających ze zmiany daty wyjazdu – do dowolnej daty rozpoczęcia w roku 2020 lub 2021. Ponadto przy zmianie terminu wyjazdu zachowasz prawo do zniżek obowiązujących w czasie rezerwacji! Możesz więc swobodnie cieszyć się niesamowitym doświadczeniem wyjazdu językowego, kiedy tylko zechcesz.

Nasze szkoły językowe

Mamy bogatą ofertę kursów angielskiego, francuskiego i niemieckiego w ponad 40 fantastycznych miastach świata. Interesuje Cię życie w wielkim mieście, relaksujący pobyt nad morzem, a może świetna zabawa na kampusie uniwersyteckim? Z nami znajdziesz wymarzoną lokalizację!

SZKOŁY ALPADIA

SZKOŁY KAPLAN

Nasze kursy językowe

Oferujemy szeroki wybór kursów językowych, żeby zaspokoić potrzeby uczniów o różnych celach i aspiracjach – od intensywnych kursów tygodniowych dla początkujących, przez roczne programy przygotowujące do podjęcia studiów za granicą dla bardziej zaawansowanych, po kursy specjalistyczne pozwalające przygotować się do wybranego egzaminu językowego lub poznać słownictwo z dziedziny biznesu, handlu czy marketingu.

KURSY ALPADIA

KURSY KAPLAN

SKORZYSTAJ ZE ZNIŻKI 25% NA KURSY KAPLAN!

Poniżej przykładowe ceny:

NOWY JORK

2 tygodnie

$1.830

$2.065 / $235

Angielski ogólny (20 lekcji / tydzień)

Zakwaterowanie i wyżywienie (2 posiłki dziennie)

EDYNBURG

2 tygodnie

£920

£1.050 / £130

Angielski ogólny (20 lekcji / tydzień)

Zakwaterowanie i wyżywienie (2 posiłki dziennie)

BOURNEMOUTH

2 tygodnie

£860

£990 / £130

Angielski ogólny (20 lekcji / tydzień)

Zakwaterowanie i wyżywienie (2 posiłki dziennie)

Nasi doradcy mogą udzielić bezpłatnej konsultacji
w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości

SKONTAKTUJ SIĘ
Z KAPLAN
SKONTAKTUJ SIĘ
Z ALPADIA