Cláudia Leitte'yi tanıyor musun?

FIFA Dünya Kupası 2014’ün açılış töreninde Jennifer Lopez ve rapçi Pitbull ile aynı sahneyi paylaşan Brazilyalı şarkıcı Cláudia Leitte, Mart ayında Kaplan Los Angeles’da İngilizce eğitimi gördü.
Kaplan International öğrencileri Brezilyalı müzik starı Cláudia Leitte’nin kendileri ile aynı okulda, Los Angeles Westwood’da, İngilizce öğrendiğini görünce oldukça şaşırdılar.

Brezilyalı ünlü şarkıcı Claudia Leitte

Sınıf arkadaşlarına göre Cláudia’nın düzenli bir öğrenciden hiçbir farkı yok; düzenli olarak derslere devam ediyor ve İngilizce’yi öğrenmek için oldukça hırslı. Sanatçı, Brezilyalı öğrencilerle Portekizce konuşmamaya gayret ediyor ve ‘buraya İngiliz
cemizi geliştirtirmeye geldik’ diye uyarıyor. Karizmatik tavırları ve öğrenmeye olan hevesi ile öğrenciler ve öğretmenler tarafından çok seviliyor.
Neden İngilizce öğrenmeye ihtiyacın olduğu sorusuna Cláudia, dilin iletişim için çok önemli bir araç olduğunu vurguluyor ve şöyle devam ediyor: ‘Çünkü küresel bir dünyada yaşıyoruz ve iletişim kurmaya, diğerlerini anlamaya ve anlaşılmaya ihtiyacımız var. Dahası başka insanlarla yaşıyoruz ve iletişim burada anahtar rol oynuyor.’

Kaplan International Los Angeles

Sanatçı ayrıca Brazilya’da gerçekleştirilen World Cup’ta elçi olduğunun altını çizerek, iki uluslararası müzik yıldızının yanında ülkesini layığı ile temsil etmesi için akıcı bir İngilizce konuşmasının şart olduğunu söylüyor.
Sanatçı, Dünya Kupası 2014’ün resmi şarkısı ‘We Are One (Hello Ole)’i ünlü rapçi Pitbull ve şarkıcı Jennifer Lopez ile birlikte söyledi.
Cláudia, Mart 2014’te Kaplan International Los Angeles’da 3 hafta İngilizce eğitimi aldı. Brazilya’daki tüm hayranları için ilham verici olması açısından Claudia, müziğini, ülkesini ve Brazilya kültürünü tüm dünya ile paylaşmak istiyor.
立即分享