fbpx

Taşla İki Kuş

ŞİMDİ ONLINE BAŞLA. YURT DIŞINDA BİTİR. HEM DE DÜŞÜK FİYATLARA.

Daha fazla bilgi alın

YURT DIŞINDA EĞİTİM HAYALİNİZ Mİ VAR?
ŞİMDİ ONLINE BAŞLAYIN, EĞİTİMİNİZİ OKULDA TAMAMLAYIN

Biz Kaplan olarak dil öğrenmenin, yeni bir ülkede dünyanın her yerinden gelen öğrencilerle birlikte öğrenerek kendini o dille özdeşleştirmekten daha iyi bir yolu olmadığına inanıyoruz.

Şu anda seyahat etmek için uygun bir zaman değil. Bu yüzden size iki seçeneğin de en iyisini sunmak için çalıştık, yani bir taşla iki kuş. Özenle hazırlanmış K+ Live programımızla online İngilizce öğrenin. Sonrasında sene içinde okullarımızdan birinde eğitim görün. Hem de hepsini inanılmaz düşük fiyatlara yapın.

Eğitiminize
evinizden başlayın


En az iki haftalık online ders alın. K+ Live ile dünyanın her yerinden öğrencilerle tanışıp Kaplan'ın tüm eğitim metotlarından yararlanacaksınız.

Haftada 15 ya da 21 saatlik derslerden birini seçin. K+ Online Extra modüllerimizle derslerden sonra pratik yapın, hem de ders sonrası online sosyal aktiviteler ve 24 saat çalışma merkeziyle hem öğrenirken hem de eğlenin. Kendinizi adeta okulda hissedin!

Kendinizi yurt dışında
derslerle destekleyin


Kursunuza kısa bir süreliğine yeni ve indirimli fiyatlarımızda kayıt olun, konaklamanızı seçin ve muhteşem okullarımızdan birini seçerek İngilizce konuşma becerinizi geliştirin ve şehrin tadını çıkarın.

Okullarımız sene içinde tekrar açıldığında seyahat edin, gezerek dünyayı keşfederken İngilizce öğrenme yolculuğunuza devam edin.


Güvenle rezervasyon
yapın


Oldukça düşük fiyatlarla eğitim fırsatını kaçırmayın, Güvenle Rezervasyon Yapma garantimiz ile kursunuzun güvende olduğunu bilin.

Eğer seyahat planlarınız COVID-19'dan etkilenirse yüz yüze kurs başlangıç tarihinizi istediğiniz gibi değiştirebilirsin ya da online eğitime geçebilirsiniz.
Hükümler & Koşullar

Bu özel teklif hakkında daha fazla bilgi edinmek için burayı tıklayın

RAKİPSİZ FİYAT

Dünyadaki 35 dil okulumuzun herhangi birinden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Okulumuza gelmeden önce size ve saat diliminize uygun olan online dersleri seçerek başlayabilirsiniz. Bir Taşla İki Kuş ile ister Genel ve Yoğun İngilizce dersleri alabilir, isterseniz de sınav hazırlık ya da İş İngilizcesi kurslarımızdan faydalanabilirsiniz.

*Orijinal 2020 fiyat listesine göre

%60’E VARAN TASARRUF EDİN

AMERİKA & KANADA

Kuzey Amerika okullarımızdan birinde eğitim alın ve Amerikan ya da Kanadalı bir öğrenci gibi yaşayın. New York'ta Central Park'ın kıyısında çalışın, Toronto'da bir buz hokeyi maçı izleyin ya da San Francisco'da Silikon Vadisi'ni ziyaret edin.

Fiyatlar - New York, Central Park

  • Genel İngilizce: 470$ DEĞİL 200$
  • Yoğun İngilizce: 590$ DEĞİL 275$
%50’E VARAN TASARRUF EDİN

İNGİLTERE & İRLANDA

Kendinizi İngiltere ve İrlanda'nın zengin tarihine bırakın. Londra'nın tiyatro, gece hayatı ve enerjisiyle eğlenin, Dublin'deki yeşil güzelliklerin tadını çıkarın ya da Edinburgh'ta Harry Potter'ın yazarı J.K. Rowling’in evini ve şatoları ziyaret edin.

Fiyatlar – Covent Garden, Londra & Dublin

  • Genel İngilizce: 300£ / 305€ DEĞİL 150£ / 150€
  • Yoğun İngilizce: 390£ / 375€ DEĞİL 200£ / 200€
%60’E VARAN TASARRUF EDİN

AVUSTRALYA & YENİ ZELANDA

Güneye yolculuğa çıkın ve Avustralya & Yeni Zelanda'nın nefes kesici manzaralarını keşfedin. Sydney Limanı'nın güzelliğine şahit olun, Auckland'deki şarap mahzenlerini ziyaret edin ya da Perth'te bir Quokka ile selfie çektirin.

Fiyatlar -Sydney

  • Genel İngilizce: 395$ DEĞİL 275$
  • Yoğun İngilizce: 465$ DEĞİL 225$

Bize danışın

Eğer K+ Live ürünleri ya da kurslarımız hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz ücretsiz olarak danışanlarımızdan biriyle iletişime geçebilirsiniz.

Lütfen telefon numaranızı "0" koymadan giriniz. (Örnek: 532, 212 vb.)
Please enter only one email address
Gönder butonuna tıklayarak 16 yaşından büyük olduğumu onaylıyorum.