fbpx

GÜVENLE REZERVASYON YAPIN

Eğitim planlarınızı değiştirirken herhangi bir ekstra ücret ödemeyin


GÜVENLE REZERVASYON YAPMA GARANTİMİZ

Şu anda, seyahat planlarınız hakkında ayrıntılı olarak düşünüyor olabileceğinizi biliyoruz. Gerektiğinde planlarınızı değiştirebilmeniz ve güvenle plan yapabilmeniz için size esneklik sunmak istiyoruz. Bu sebeple size Güvenle Rezervasyon Garantisi sunuyoruz.
Şu andan itibaren 2021 yılı sonuna kadar, Kaplan veya Alpadia ile rezervasyon yapılmış olan fakat hükümet tarafından getirilen seyahat kısıtlamaları, okul kapanışlarının uzatılması veya COVID-19 semptomlarının görülmesi nedeniyle coronavirusten etkilenen rezervasyonlarınız, yaz dönemi ek ücretleri veya sezona ilişkin fiyat farklılıkları dahil olmak üzere, ekstra maliyet olmaksızın kaydı takip eden 18 ay içerisinde herhangi bir tarihe ertelenebilir. Hükümet tarafından getirilen seyahat kısıtlamaları, seçmiş olduğunuz destinasyon için yeniden rezerve edilemeyecek olan uçuş iptalleri veya COVID-19 semptomlarının görülmesi gibi coronavirusle ilgili sebeplerden ötürü gidiş tarihiniz ertelenirse, Kaplan konaklama yerleştirme ücretleri dahil olmak üzere kayıt ve konaklama bedelini iade edecektir. Yani, istediğinizde muhteşem bir dil seyahati deneyiminin keyfine varabilme esnekliğine sahipsiniz.

DİL OKULLARIMIZ

Dünyanın 9 ülkesindeki okullarla. İster büyük bir şehirde ister rahat bir sahil kasabasında bir eğitim macerası arıyor olun ya da üniversite kampüs yaşamını birinci elden deneyimlemek istiyor olun; size uygun bir okulumuz mutlaka bulunmaktadır.

Alpadia Okulları

Kaplan Okulları

DİL KURSLARIMIZ

Yeni başlayanlar için bir haftalık yoğun kurslardan daha ileri seviyedekilere bir yıllık akademik programlara kadar her seviyeden öğrencilere uygun dil kursları sunuyoruz.

Alpadia Kursları

Kaplan Kursları

EĞİTİM DANIŞMANLARIMIZ SİZE HER TÜRLÜ KONUDA YARDIMCI OLACAKLARDIR:

KAPLAN İLE İLETİŞİME GEÇİN ALPADIA İLE İLETİŞİME GEÇİN